BUMERANG ŚWIECI W CIEMNOŚCI 26X22 CM 4393

Boomerang sportowy to zabawka idealna dla miłośników aktywnego trybu życia i sportów na świeżym powietrzu. Ten latający bumerang wykonany jest z miękkiego, bezpiecznego materiału o specjalnych właściwościach, co pozwala zachować jego elastyczność i sztywność podczas lotu.

 

Boomerang sportowy jest lekki, wytrzymały i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą na plażę, do parku lub na polanę, aby spędzić aktywnie czas z przyjaciółmi i rodziną. Może być również używany w profesjonalnym sporcie, na przykład w zawodach boomerangowych.

 

Boomerang jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można go dopasować do swoich preferencji. Jest to zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

 

Zabawa z boomerangiem rozwija umiejętności koordynacji ruchowej, precyzji i szybkości. Jest to także doskonała forma aktywności fizycznej, która pozwala na spalenie kalorii i poprawę wydolności organizmu. Boomerang sportowy to idealny produkt dla każdego, kto ceni sobie aktywny tryb życia i chce spędzać czas na świeżym powietrzu w ciekawy i angażujący sposób.

Fluorescencyjny bumerang świeci w ciemności.


Wiek 3+

Waga 70 g

Wymiar 26,5 x 22 x 0,4 cm